21/12/2017

ילדה בת 10 נפלה במהלך הפסקה בשטח בית ספרה בראשון לציון. לאחרונה התקבלה תביעתה לפיצויים מהמדינה וכן מהעירייה. השופט קבע כי היו שני כשלים: מפגע בטיחותי והיעדר פיקוח ראוי.


השופט ד"ר גיא שני מבית משפט השלום בראשון לציון קיבל את תביעתה של נערה שנפצעה בבית ספרה ושברה את ידה....

18/04/2017

תאונת דרכים מאוקטובר 2006 עוררה מחלוקת בשאלה מי צריך לשאת בנזקיו של שוטר שנפגע בדרכו לעבודה, כאשר רכב על אופנוע של קרוב משפחה. שופטת ביהמ"ש המחוזי בלוד השתכנעה כי השוטר, כמחזיק באופנוע, צריך היה לוודא שיש לו ביטוח.


השוטר נפגע קשות בתאונת האופנוע, רגלו נקטעה והוא סבל מש...

14/09/2016

תאונות הדרכים הנן מהתאונות השכיחות ביותר בישראל, וכל אחד מאתנו עלול למצוא עצמו, חלילה, מעורב בתאונת דרכים. במאמר זה אתייחס לתאונות דרכים עם נפגעים, ואמליץ לכם כיצד לנהוג במצב שכזה.

1. התרחקו מסכנה והזמינו משטרה

ראשית, במקרה שנקלעתם לתאונת דרכים, נסו להירגע עד כמה שאפשר ו...

18/06/2016

חברות הביטוח מערימות קשיים על המבוטחים עד קבלת הפיצוי, ולעתים קרובות שולחות חוקר מטעמן, על מנת לברר אם יש ממש בטענות המבוטח. חשוב לזכור כי על אף שחקירות מלאות ומקיפות מתקיימות בעיקר בתביעות בהן פוטנציאל הפיצוי הנו גבוה, הדבר קורה אף בתביעות ביטוח "קטנות" בהן פוטנציאל ה...

26/05/2016

קטינה קיבלה פיצוי בסך 65,000 ₪ עקב פגיעה משער ברזל אשר נפל עליה.

 

בשנת 2010 יצאה פעוטה בת שנה וחצי יחד עם אחותה בת התשע לטיול בסמוך לביתן. הילדות חלפו ליד סופרמרקט אשר היה בשיפוצים באותה העת. לפתע, נפל על ראשה של הפעוטה שער ברזל כבד אשר הונח במקום ללא השגחה. רק בדרך נס...